Shfaqur 25–36 nga 97 rezultate
Dyqani
FUJITSU ESPRIMO P910
Në Stok
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | ESPRIMO P910 |
| CPU | Intel i5-2470 3.6 Ghz |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD + 500 GB HDD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 2500 |
| STATUS | USED |
FUJITSU ESPRIMO Q910 MINI
Në Stok
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | ESPRIMO Q910 MINI |
| CPU | Intel i5-3470T 3.6 Ghz |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 2500 |
| STATUS | USED |
FUJITSU LIFEBOOK E782
Në Stok
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | LIFEBOOK E782 |
| CPU | i5-3320U |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | GRAPHICS 4000 |
| DISPLAY | 15.6″ FHD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP 820 G4 8/128
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 820 G4 |
| CPU | Intel i5-7200u |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel HD Shared 620 |
| DISPLAY | 12.5″ FullHD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
HP AIO 200 G4 (NEW)
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | AIO 200 G4 |
| SCREEN | 21.5″ FHD |
| CPU | Intel Core i5-10210U |
| RAM | 8GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD NVMe |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| STATUS | NEW |
HP COMPAQ 8200 SFF
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | COMPAQ 8200 SFF |
| CPU | Intel Core i7-2600 |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 128GB HDD + 500 GB HDD |
| GRAPHIC CARD | Intel HD Shared |
| STATUS | USED |
HP COMPAQ 8300 AIO
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | COMPAQ 8300 AIO |
| SCREEN | 23″ FHD |
| CPU | Intel Core i5-3470 |
| RAM | 8GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| STATUS | USED |
HP COMPAQ 8300 TWR
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | COMPAQ 8300 TWR |
| CPU | INTEL i7-3770 |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 4000 |
| STATUS | USED |
HP ELITE 800 G3 MINI
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEDESK 800 G3 MINI |
| CPU | Intel Core i5-6500T Quad |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL SHARED HD 620 |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 1030 G2 (NEW BATTERY)
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 1030 G2 |
| CPU | Intel Core i7-7600U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel Shared HD 620 |
| DISPLAY | 13.3″ HD |
| BATTERY | NEW |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 820 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 820 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 520 |
| SCREEN | 12.5″ HD |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 840 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 840 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U 3.0GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 520 GRAPHICS |
| DISPLAY | 14.1″ TOUCH |
| STATUS | USED |