Shfaqur 1–12 nga 97 rezultate
Dyqani
APPLE IMAC 2019 21.5″
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | IMAC AIO 2019 |
| CPU | i3-8100 (3.6 GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| MEMORY | 1TB FUSION |
| GRAPHIC CARD | PRO 555 2GB |
| DISPLAY | 21.5″ Retina 4K |
| STATUS | NEW |
| OPERATING SYSTEM | OS Ventura |
APPLE MACMINI
Në Stok
19990 L| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACMINI 6.1 |
| CPU | Intel i5-3210 |
| RAM | 8GB DDR3 |
| MEMORY | 500 GB HDD |
| STATUS | USED |
APPLE MACMINI LATE 2012
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACMINI LATE 2012 |
| CPU | Intel i7-3615 QM |
| RAM | 8GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHIS 4000 |
| STATUS | USED |
ASUS EXPERTCENTER
Në Stok
| BRAND | ASUS |
| MODEL | EXPERTCENTER |
| CPU | INTEL I7-4790 4.0 GHz |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | GeFORCE GT640 2GB |
| STATUS | USED |
DELL INSPIRON 15-3000
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 15-3000 |
| SCREEN | 15.6″ |
| CPU | Intel i3-1115G4 |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| ROM | 500 HDD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
DELL INSPIRON 15-5570
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 15-5570 |
| SCREEN | 15.6″ HD |
| CPU | Intel i5-8250U 3.4 GHz |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
DELL LATITUDE 3390 X360
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 3390 X360 |
| CPU | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 620 |
| DISPLAY | 14.1″ TOUCH0 |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE 5290 2IN1
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5290 2IN1 |
| SCREEN | 12.3″ FULL HD |
| CPU | i5-8350U 3.6 GHz |
| RAM | 8 GB |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE 7390
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 7490 |
| SCREEN | 12.5″ FULL HD |
| CPU | i7-8650U 4.2 GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| ROM | 128GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E5540
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E5540 |
| CPU | Intel i5-4310U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E5570 NVIDIA GPU
Në Stok
48690 L| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E5590 |
| CPU | Intel Core i5-6440HQ |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 180 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | AMD RADEON R7 M370 2GB |
| DISPLAY | 15.6″ FUL HD |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E6530
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6530 |
| CPU | Intel i5-3340m |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA NVS 5200M 1GB |
| DISPLAY | 15.6 HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |