Shfaqur 13–24 nga 97 rezultate
Dyqani
DELL LATITUDE E6530
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6530 |
| CPU | Intel i7-3520M 3.6 GHz |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 4000 |
| DISPLAY | 15.6 HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL LATITUDE E7240
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E7240 |
| CPU | Intel i7-3520M |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 12.5″ HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL LATITUDE E7440
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E7440 |
| CPU | Intel i5-4200U |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 14.1 HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL LATITUDE E7470
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E7470 |
| CPU | Intel i7-76600U 2.6 GHz |
| RAM | 8 GB |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 520 |
| DISPLAY | 14.0″ HD TOUCH |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL OPTIPLEX 3020
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 3020 |
| CPU | I5-4590 3.7 Ghz |
| RAM | 8GB RAM DDR3 |
| ROM | 256 SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 4600 |
| STATUS | USED |
DELL OPTIPLEX 7020
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 7020 |
| CPU | INTEL i5-459 3.7 Ghz |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| ROM | 500 GB HDD |
| GPU | Intel UHD Graphics 4600 |
| STATUS | USED |
DELL OPTIPLEX 7060
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 7060 |
| CPU | INTEL i7-8700 4.6 Ghz |
| RAM | 8GB RAM DDR3 |
| ROM | 256 SSD NVME |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| STATUS | USED |
DELL PRECISION 7730
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 7730 |
| CPU | Intel Core i9-8950HK |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO P4200 8GB |
| DISPLAY | 17.3″ FUL HD |
| STATUS | USED |
DELL T1650 WORKSTATION
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION T1650 |
| CPU | Intel E3-1240 V2 |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | QUADRO K600 1GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
ELITE COOLER MASTER
Në Stok
| BRAND | COOLER MASTER |
| MODEL | ELITE 430 |
| CPU | CORE 2 DUO E8500 |
| RAM | 8GB RAM DDR3 |
| MEMORY CAPACITY | 180GB SSD |
| GPU | GeForce GT 9800 |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
EVOO EVC156-2
Në Stok
| BRAND | EVOO |
| MODEL | EVC156-2 |
| CPU | i7-7560U (2.4GHz – 3.8GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | INTEL UHD SHARED GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ FULLHD |
| STATUS | NEW |
FUJITSU ESPRIMO P900
Në Stok
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | ESPRIMO P900 |
| CPU | Intel i5-2400 3.4 Ghz |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD + 500 GB HDD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 2000 |
| STATUS | USED |