Showing all 4 results
Laptop
DELL LATITUDE 7490
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 7490 |
| SCREEN | 14.1″ FULL HD |
| CPU | i7-8650U 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 512GB SSD |
| GPU | INTEL HD 620 |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 840 G3 i7
Në Stok
48490 L| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 840 G3 |
| CPU | Intel Core i7-6500U (3.1GHz – 2 Cores) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD m.2 |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 520 GRAPHICS |
| DISPLAY | 14.1″ FULLHD |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK FOLIO
Në Stok
11990 L| BRAND | HP |
| MODEL | FOLIO |
| CPU | Intel Core i7-3687U |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel HD Graphics |
| DISPLAY | 14.1″ HD+ |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
LENOVO THINKPAD T420s
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD T420S |
| CPU | Intel Core i7-2620M |
| RAM | 4 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVS 4220M 1 GB |
| DISPLAY | 14.1″ FullHD |