Shfaqur 49–60 nga 86 rezultate
Dyqani
HP PAVILION 14M-BA114DX x360
Në Stok
57990 L| BRAND | HP |
| MODEL | PAVILION 14M-BA114DX |
| CPU | INTEL i5-8250U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128GB HDD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 620 |
| DISPLAY | 14″ TOUCH |
| STATUS | USED |
HP PAVILION 14M-CD0003 X360
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | PAVILION 14M-CD0003 X360 |
| CPU | INTEL i5-8250U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 620 |
| DISPLAY | 14.1″ TOUCH |
| STATUS | USED |
HP PAVILION 15- CS3153CL
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | PAVILION 15- CS3153CL |
| CPU | INTEL i5-1035G1 |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD NVMe + 1TB HDD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ TOUCH |
| STATUS | USED |
HP PRO x2612 G2
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | x2 612 G2 |
| CPU | INTEL i5-7Y57 3.3 GHz |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 615 |
| SCREEN | 12″ TOUCH HD |
| STATUS | USED |
HP PROBOOK 650 G2
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | PROBOOK 650 G3 |
| SCREEN | 15.6 inch FULLHD |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | Intel Shared HD 520 |
| STATUS | USED |
HP PRODESK 400 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | PRODESK 400 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6500 |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 530 |
| STATUS | USED |
HP PRODESK 600 G1 TOWER
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | PRODESK 600 G1 |
| CPU | Intel Core i5-4570 |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 500 GB HDD+ 128GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL SHARED HD 4600 |
| STATUS | USED |
HP PRODESK 600 G2 MINI
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | PRODESK 600 G MINI |
| CPU | Intel Core i5-6500T |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL SHARED HD 530 |
| STATUS | USED |
HP PRODESK 600 G3 MINI
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | PRODESK 600 G3 MINI |
| CPU | Intel Core i5-7500T |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL SHARED HD 630 |
| STATUS | USED |
HP TESKTOP RP5800
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | RP5800 |
| CPU | INTEL i5-2400 3.4 GHz |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD + 500 HDD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 2000 |
| STATUS | USED |
HP VICTUS 15-FA0031
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | VICTUS 15-FA0031 |
| CPU | INTEL i5-12450H |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD NVME |
| GRAPHIC CARD | GTX 1650 4GB |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | NEW |
HP WORKSTATION Z200
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z200 WORKSTATION |
| CPU | Intel Core i5-650 |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| ROM | 500 GB HDD |
| GPU | NVIDIA QUADRO 600 1GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |