Shfaqur 25–36 nga 40 rezultate
Dyqani
HP ZBOOK 17 G5
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 17 G5 |
| CPU | Intel Core i7-8850H 4.3GHz |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD NVME |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA QUADRO P3200 6GB |
| DISPLAY | 17.3 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 17 G6
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 17 G6 |
| CPU | Intel Core i7-9850H 4.6 GHz |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 1TB SSD |
| GRAPHIC CARD | RTX 3000 (6GB) |
| DISPLAY | 17.3 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK Studio 15 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G4 |
| CPU | i7-6700HQ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512GB SSD |
| GRAPHIC CARD | DH GRAPHICS 530 |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK Studio G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK STUDIO G3 |
| CPU | i7-6820HQ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA M1000M 2GB |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
INTEL GAMING (BUILT PC)
Në Stok
| BRAND | INTEL |
| MODEL | GAMING PC |
| CPU | INTEL i9-122900F 5.1 GHz |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 1TB SSD |
| GRAPHIC CARD | RTX 2060 SUPER 8GB |
| STATUS | NEW |
INTEL GAMING PC
Në Stok
| BRAND | INTEL |
| MODEL | GAMING PC |
| CPU | Intel Core i9-10850K 5.2 GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| ROM | 1 TB SSD |
| GPU | RTX 3060 TI 8GB |
| STATUS | NEW |
INTEL GAMING PC (NEW)
Në Stok
| BRAND | INTEL |
| MODEL | GAMING PC |
| CPU | Intel Core i9-10850K 5.2 GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| ROM | 1 TB SSD |
| GPU | RTX 2060 TI 8GB |
| STATUS | NEW |
LENOVO LEGION T7
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | LEGION T7 |
| CPU | Intel Core i7-12700K 5.0GHz |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 1TB SSD |
| GRAPHIC CARD | RTX 3080 (10GB) |
| STATUS | NEW |
LENOVO THINKPAD P50s
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD P50 |
| CPU | Intel i7-6600u |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA M500M 2GB |
| SCREEN | 15.” FULLHD |
LENOVO THINKPAD P51
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD P51 |
| CPU | Intel i7-7820HQ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | Quadro M2200 4GB |
| SCREEN | 15.6″ FULLHD |
LENOVO THINKSTATION P310 SFF
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKSTATION P310 |
| CPU | E3-1240 V5 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | QUADRO K620 2GB |
| STATUS | USED |
LENOVO THINKSTATION P320
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKSTATION P320 |
| CPU | i7-6700 4.0 Ghz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| ROM | 1 TB SSD |
| GPU | INTEL SHARE |
| STATUS | USED |