Shfaqur 25–36 nga 42 rezultate
Dyqani
DELL OPTIPLEX 5060
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 5060 |
| CPU | Intel Core i7-8700 4.6 Ghz |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL UHD GRAPHICS 620 |
| STATUS | USED |
DELL OPTIPLEX 7020
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 7020 |
| CPU | INTEL i5-459 3.7 Ghz |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| ROM | 500 GB HDD |
| GPU | Intel UHD Graphics 4600 |
| STATUS | USED |
DELL OPTIPLEX 7060
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 7060 |
| CPU | INTEL i7-8700 4.6 Ghz |
| RAM | 8GB RAM DDR3 |
| ROM | 256 SSD NVME |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| STATUS | USED |
DELL OPTIPLEX 9030 AIO
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 9030 AIO |
| SCREEN | 23″ |
| CPU | Intel i-5-4590S 3.7 GHz |
| RAM | 8 GB |
| MEMORY | 500 GB HDD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| STATUS | USED |
DELL P2210F
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | P2210F |
| DISPLAY | 22 INCH FLAT |
| RESOLUTION | 1680 X 1050 HD+ |
| RESPONSE TIME | 5 MS |
| INTERFACE | DVI + VGA + DP |
| STATUS | USED |
DELL PRECISION 3420
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3420 |
| CPU | i7-6700 4.0 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO P1000 (4GB) |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 |
| STATUS | USED |
DELL Precision 3620
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION T3620 |
| CPU | i7-6700 GEN 6 |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 530 |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL Precision 3630
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3630 |
| CPU | i7-8700K GEN 8 |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| ROM | 512 GB SSD |
| GPU | QUADRO P4000 8GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL PRECISION 5810
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | 5810 WORKSTATION |
| CPU | Xeon E6-2687W V3 |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| ROM | 1 TB SSD |
| GPU | NVIDIA P2000N 5GB |
DELL PRECISION 5810
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | 5810 WORKSTATION |
| CPU | Xeon E6-2687W V3 |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA P2000N 5GB |
DELL PRECISION 7730
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 7730 |
| CPU | Intel Core i9-8950HK |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO P4200 8GB |
| DISPLAY | 17.3″ FUL HD |
| STATUS | USED |
DELL PRECISION 7910
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 7910 |
| CPU | E5-2687W V4 2x CPU |
| RAM | 128GB RAM DDR4 |
| ROM | 512 GB SSD |
| GPU | QUADRO P6000 24GB |