Shfaqur 13–18 nga 18 rezultate
Dyqani
MACBOOK AIR EARLY 2014
Në Stok
33990 L| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK AIR MID 2013 |
| CPU | Intel Core i5-4260U |
| RAM | 4GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD GRAPHICS 5000 |
| DISPLAY | 13.3″ HD |
| STATUS | USED |
OCOM POS-1509
Në Stok
41990 L| BRAND | OCOM |
| MODEL | POS SYSTEM 1509 |
| CPU | Intel Pentium Quad Core 3710 |
| RAM | 4GB DDR3 |
| MEMORY | 64 GB SSD |
| OTHER | MONITOR + KEYBOARD + MOUSE |
| DISPLAY | 15.6 INCH TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW IN BOX |
SAMSUNG GALAXY A04
Në Stok
16490 L| BRAND | SAMSUNG |
| MODEL | GALAXY A04 |
| YEAR | 2022 |
| SCREEN | 6.5″ SUPER AMOLED |
| RAM | 4 GB |
| MEMORY | 64 GB |
| STATUS | NEW |
SAMSUNG GALAXY A04S
Në Stok
17990 L| BRAND | SAMSUNG |
| MODEL | GALAXY A04s |
| YEAR | 2022 |
| SCREEN | 6.5″ SUPER AMOLED |
| RAM | 4 GB |
| MEMORY | 64 GB |
| STATUS | NEW |
SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE
Në Stok
| BRAND | SAMSUNG |
| MODEL | GALAXY TAB S6 |
| DISPLAY | 10.4″ TFT |
| OPERATING SYSTEM | ANDROID 10 |
| RAM | 4 GB |
| MEMORY | 64 GB |
| BATTERY | 7040 mAh |
| CAMERA | 8 MP |
| STATUS | NEW |
XIAOMI REDMI PAD 2022
Në Stok
| BRAND | XIAOMI |
| MODEL | REDMI PAD 2022 |
| RAM | 4 GB |
| DISPLAY | 10.6″ |
| MEMORY | 128 GB |
| CAMERA | 8 MP |
| OPERATING SYSTEM | Android 12 |
| BATTERY | 80000 mAh |