Shfaqur 13–23 nga 23 rezultate
Dyqani
HP ZBOOK 15U G5
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15U G5 |
| CPU | Intel Core i7-8650U |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD NVME |
| GRAPHIC CARD | AMD RADEON WX 3100 2GB |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
HP ZBOOK Studio 15 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G4 |
| CPU | i7-6700HQ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512GB SSD |
| GRAPHIC CARD | DH GRAPHICS 530 |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK Studio G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK STUDIO G3 |
| CPU | i7-6820HQ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA M1000M 2GB |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
KOMPLETT QC7
Në Stok
| BRAND | KOMPLETT |
| MODEL | QC7 |
| CPU | INTEL i7-9750H |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | GTX 1660 TI (6GB) |
| DISPLAY | 15.6″ 144 Hz |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
LENOVO THINKPAD P50
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD P50 |
| CPU | Intel i7-6700HQ |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Quadro M1000M 4GB |
| SCREEN | 15.6″ FULLHD |
LENOVO THINKPAD P50s
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD P50 |
| CPU | Intel i7-6600u |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA M500M 2GB |
| SCREEN | 15.” FULLHD |
LENOVO THINKPAD T510
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD T510 |
| CPU | Intel Core i7-620M |
| RAM | 4 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 320GB HDD |
| GRAPHIC CARD | Intel Shared Graphics |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2013
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 2013 |
| CPU | Intel Core i7-4850HQ 3.5 GHz |
| RAM | 8GB LPDDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | IRIS PRO 5200 |
| DISPLAY | 15.4″ Retina |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2013 USED
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 2013 |
| CPU | Intel Core i7-3840QM |
| RAM | 16GB DDR3 |
| MEMORY | 500GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | GT 650M 1GB |
| DISPLAY | 15.4″ Retina |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2014
Në Stok
| BRAND | MACBOOK |
| MODEL | PRO 2014 |
| CPU | Intel i7-4980HQ |
| RAM | 16 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 512GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | GT 750M 2GB |
| DISPLAY | 15.4″ Retina Screen |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2015
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 2015 |
| CPU | Intel Core i7-4850HQ 3.7 GHz |
| RAM | 16 GB LPDDR3 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | IRIS PRO |
| DISPLAY | 15.4″ Retina |
| STATUS | USED |