Shfaqur 13–24 nga 25 rezultate
Dyqani
HP Z240 WORKSTATION
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 WORKSTATION |
| CPU | INTEL i7-6700 4.0 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 530 |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 15
Në Stok
27490 L| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 |
| CPU | Intel Core i7-4700MQ |
| RAM | 16 GB RAM |
| MEMORY | 128 SSD + 725 HDD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO K610M |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
HP Zbook 15 G1
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G1 |
| CPU | i7-4700MQ |
| RAM | 16 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD + 750 GB HDD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA QUADRO K610 1 GB |
| DISPLAY | 15.6″ INCH FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 15 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G3 |
| CPU | intel I7-68220HQ 3.6 GHz |
| RAM | 16 GB ram |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO M1000 2GB |
| DISPLAY | 15.”6 (4K) |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 17 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 17 G3 |
| CPU | INTEL i7-6820 HQ |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | QUADRO M1000 4GB |
| DISPLAY | 17.3 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
IMAC 27 LATE 2013
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | iMac LATE 2013 |
| SCREEN | 27″ 2K |
| CPU | INTEL i7-4771 3.9 GHz |
| RAM | 16 GB |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | GTX 775M (2GB) |
| STATUS | USED |
KOMPLETT QC7
Në Stok
| BRAND | KOMPLETT |
| MODEL | QC7 |
| CPU | INTEL i7-9750H |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | GTX 1660 TI (6GB) |
| DISPLAY | 15.6″ 144 Hz |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
LENOVO P320
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKSTATION P320 |
| CPU | i7-6700 4.0 Ghz |
| RAM | 16GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL SHARE |
| STATUS | USED |
LENOVO THINKPAD L13
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD L13 |
| CPU | Intel i7-1165G7 4.7 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL IRIS XE |
| SCREEN | 13.3″ FULLHD |
LENOVO THINKPAD P50
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD P50 |
| CPU | Intel i7-6700HQ |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Quadro M1000M 4GB |
| SCREEN | 15.6″ FULLHD |
MACBOOK PRO 2013 USED
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 2013 |
| CPU | Intel Core i7-3840QM |
| RAM | 16GB DDR3 |
| MEMORY | 500GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | GT 650M 1GB |
| DISPLAY | 15.4″ Retina |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2014
Në Stok
| BRAND | MACBOOK |
| MODEL | PRO 2014 |
| CPU | Intel i7-4980HQ |
| RAM | 16 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 512GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | GT 750M 2GB |
| DISPLAY | 15.4″ Retina Screen |
| STATUS | USED |