Shfaqur 13–19 nga 19 rezultate
Dyqani
LENOVO THINKPAD E480
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD E480 |
| CPU | Intel i5-8250U |
| RAM | 12 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Graphics intel 620 |
| SCREEN | 14.1″ FULLHD |
LENOVO THINKPAD L460
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD L460 |
| CPU | Intel Core i5-6300u 3.0 Ghz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Graphics intel 520 |
| SCREEN | 14.1″ FULLHD |
LENOVO THINKPAD T440
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD T440 |
| CPU | Intel Core i5-4300u |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 180 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL SHARED HD |
| SCREEN | 14.1″ HD |
LENOVO THINKPAD T450S
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD T450S |
| CPU | Intel Core i5-5300u |
| RAM | 12 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel Shared HD 5500 |
| DISPLAY | 14.1″ FullHD Touch |
LENOVO THINKPAD T460
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD T460 |
| CPU | Intel i5-6300U |
| RAM | 12 GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Graphics intel 520 |
| SCREEN | 14.1″ FULLHD |
LENOVO THINKPAD X1 CARBON
Në Stok
21990 L| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD X1 CARBON |
| CPU | Intel i5-6200U |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 520 |
| DISPLAY | 14.1″ FullHD |
LENOVO THINKPAD YOGA 260
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD YOGA 260 |
| CPU | Intel Core i5-6300u |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD NVME |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 520 |
| DISPLAY | 14.1″ FULLHD TOUCH |
| OTHER | LENOVO ACTIVE PEN INCLUDED |