Shfaqur 13–24 nga 112 rezultate
Dyqani
HP DISPLAY E271i
Në Stok
17990 L| BRAND | HP |
| MODEL | E271i |
| DISPLAY | 27″ inch |
| RESOLUTION | 1920 X 1080 |
| REFRESH RATE | 70 Hertz |
| INPUT | DP + DVI + DISPLAY PORT |
| STATUS | USED |
HP display Z23N G2
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z23N G2 |
| DISPLAY | 23″ IPS |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 FullHD |
| RESPONSE TIME | 5 MS |
| INTERFACE | HDMI + DP + VGA |
| STATUS | USED |
HP DISPLAY ZR24W
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | DISPLAY ZR24W |
| DISPLAY | 24″ |
| RESOLUTION | 1920-1200 FULL HD |
| REFRESH RATE | 60 Hz |
| INPUT | DVI + DP + VGA |
| RESPONSE TIME | 7 MS |
| STATUS | USED |
HP E243I MONITOR
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | E243I |
| DISPLAY | 24″ INCH IPS |
| RESOLUTION | 1920 x 1200 FHD |
| RESPONSE TIME | 5 MS |
| INTERFACE | VGA, DP & HDMI |
| STATUS | USED |
HP ELITE 800 G3 MINI
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEDESK 800 G3 MINI |
| CPU | Intel Core i5-6500T Quad |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL SHARED HD 620 |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 1030 G2
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 1030 G2 |
| CPU | Intel Core i7-7600U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel Shared HD 620 |
| DISPLAY | 13.3″ HD |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 1030 G2 (NEW BATTERY)
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 1030 G2 |
| CPU | Intel Core i7-7600U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel Shared HD 620 |
| DISPLAY | 13.3″ HD |
| BATTERY | NEW |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 820 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 820 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 520 |
| SCREEN | 12.5″ HD |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 820 G4
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 820 G4 |
| CPU | Intel i5-7200u |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel HD Shared 620 |
| DISPLAY | 12.5″ FullHD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
HP ELITEBOOK 830 G5
Në Stok
39490 L| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 830 G5 |
| CPU | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 620 |
| SCREEN | 13.3″ HD |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 840 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 840 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U 3.0GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 520 GRAPHICS |
| DISPLAY | 14.1″ TOUCH |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 840 G3 i7
Në Stok
48490 L| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 840 G3 |
| CPU | Intel Core i7-6500U (3.1GHz – 2 Cores) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD m.2 |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 520 GRAPHICS |
| DISPLAY | 14.1″ FULLHD |
| STATUS | USED |