Shfaqur 1–12 nga 57 rezultate
Dyqani
ACER EXTENSA 15
Në Stok
| BRAND | ACER |
| MODEL | EXTENSA 15 4.4 Ghz |
| CPU | Intel Core i5-1235U |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| ROM | 256GB SSD NVMe |
| GPU | INTEL UHD GRAPHICS |
| SCREEN | 15.6″ FULLHD |
| STATUS | NEW |
ASUS NOTEBOOK X509J
Në Stok
| BRAND | ASUS |
| MODEL | NOTEBOOK X509J |
| CPU | Intel Core i3-1005g1 |
| RAM | 20GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | GFORCE X110 2G |
| DISPLAY | 15.6″ FullHD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL INSPIRON 15
Në Stok
34990 L| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON |
| SCREEN | 15.6″ HD TOUCHSCREEN |
| CPU | Intel i3-7130U |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| ROM | 240 ssd |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
DELL INSPIRON 15-3000
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 15-3000 |
| SCREEN | 15.6″ |
| CPU | Intel i3-1115G4 |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| ROM | 500 HDD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
DELL INSPIRON 15-5570
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 15-5570 |
| SCREEN | 15.6″ HD |
| CPU | Intel i5-8250U 3.4 GHz |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
DELL INSPIRON 15-5578
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 15-5578 |
| SCREEN | 15.6″ HD TOUCHSCREEN |
| CPU | Intel i3-7100U |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| ROM | 128 GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
DELL INSPIRON 7586
Në Stok
63990 L| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 7586 |
| SCREEN | 15.6″ TOUCH SCREEN |
| CPU | i5-8265U |
| RAM | 24GB DDR4 |
| ROM | 256GB SSD |
| GPU | INTEL Graphics 620 |
| STATUS | USED |
| GARANCI | 6 MUAJ |
DELL LATITUDE E5540
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E5540 |
| CPU | Intel i5-4310U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E5570 NVIDIA GPU
Në Stok
48690 L| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E5590 |
| CPU | Intel Core i5-6440HQ |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 180 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | AMD RADEON R7 M370 2GB |
| DISPLAY | 15.6″ FUL HD |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E6410
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6410 |
| CPU | INTEL i5-560M 3.2GHz |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| MEMORY | 128GB SSD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E6530
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6530 |
| CPU | Intel i5-3340m |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA NVS 5200M 1GB |
| DISPLAY | 15.6 HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL LATITUDE E6530
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6530 |
| CPU | Intel i7-3520M 3.6 GHz |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 4000 |
| DISPLAY | 15.6 HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |