Showing all 12 results
Dyqani
HP ELITEBOOK 1030 G2
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 1030 G2 |
| CPU | Intel Core i7-7600U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel Shared HD 620 |
| DISPLAY | 13.3″ HD |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 1030 G2 (NEW BATTERY)
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 1030 G2 |
| CPU | Intel Core i7-7600U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel Shared HD 620 |
| DISPLAY | 13.3″ HD |
| BATTERY | NEW |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 830 G5
Në Stok
39490 L| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 830 G5 |
| CPU | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 620 |
| SCREEN | 13.3″ HD |
| STATUS | USED |
LENOVO THINKPAD L13
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD L13 |
| CPU | Intel i7-1165G7 4.7 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL IRIS XE |
| SCREEN | 13.3″ FULLHD |
LENOVO THINKPAD X380 YOGA
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD X380 |
| CPU | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 8 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 256 SSD |
| GRAPHIC CARD | UHD Graphics 620 |
| DISPLAY | 13.3″ HD x360 |
| STATUS | USED |
MACBOOK AIR EARLY 2014
Në Stok
33990 L| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK AIR MID 2013 |
| CPU | Intel Core i5-4260U |
| RAM | 4GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD GRAPHICS 5000 |
| DISPLAY | 13.3″ HD |
| STATUS | USED |
MACBOOK AIR M1
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK AIR 2020 |
| CPU | M1 8-CORE |
| RAM | 8GB Unified |
| MEMORY | 512 GB SSD apple |
| GRAPHIC CARD | 7 Core GPU |
| DISPLAY | 13.3″ RETINA IPS |
| STATUS | NEW IN BOX |
MACBOOK AIR M1 (USED WITH BOX)
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK AIR 2020 |
| CPU | M1 CHIP |
| RAM | 8GB LPDDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD apple |
| GRAPHIC CARD | 7 Core GPU |
| DISPLAY | 13.3″ RETINA IPS |
| STATUS | USED WITH BOX |
MACBOOK PRO 13 M2
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 13 M2 |
| CPU | M2 Chip |
| RAM | 8 GB LPDDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | 10 Core GPU |
| DISPLAY | 13.3 |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2013
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 2013 |
| CPU | Intel Core i5-4258u |
| RAM | 16GB DDR3 |
| MEMORY | 1TB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 5100 |
| DISPLAY | 13.3″ Retina |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2014 13INCH
Në Stok
46490 L| BRAND | MACBOOK |
| MODEL | PRO MID 2014 |
| CPU | Intel Core i5-4278U |
| RAM | 16 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 256GB SSD m.2 |
| GRAPHIC CARD | Intel Iris Graphics 1.5GB |
| DISPLAY | 13.3″ Retina Screen |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2015
Në Stok
40990 L| BRAND | MACBOOK |
| MODEL | PRO 2015 |
| CPU | DUAL CORE i5 |
| RAM | 8 GB RAM |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel Iris Graphics 6100 |
| DISPLAY | 13.” Retina Screen |
| STATUS | USED |