Showing all 3 results
Dyqani
DELL LATITUDE E6410
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6410 |
| CPU | INTEL i5-560M 3.2GHz |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| MEMORY | 128GB SSD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | USED |
LENOVO THINKPAD T510
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD T510 |
| CPU | Intel Core i7-620M |
| RAM | 4 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 320GB HDD |
| GRAPHIC CARD | Intel Shared Graphics |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | USED |
OCOM POS-1509
Në Stok
41990 L| BRAND | OCOM |
| MODEL | POS SYSTEM 1509 |
| CPU | Intel Pentium Quad Core 3710 |
| RAM | 4GB DDR3 |
| MEMORY | 64 GB SSD |
| OTHER | MONITOR + KEYBOARD + MOUSE |
| DISPLAY | 15.6 INCH TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW IN BOX |