Showing all 12 results
Dyqani
FUJITSU CELCIUS R920
Në Stok
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | CELCIUS R920 |
| CPU | E5-2667 x2 CPU |
| RAM | 32 GB RAM DDR3 |
| MEMORY | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO M4000 8GB |
| STATUS | USED |
HP Z4 G4 WORKSTATION
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z4 G4 WORKSTATION |
| CPU | XEON W-2125 4.5 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 512 GB SSD |
| GPU | QUADRO P2000 (5GB) |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP Z420 WORKSTATION
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z420 WORKSTATION |
| CPU | Xeon E5-1650 |
| RAM | 32 GB DDR3 |
| ROM | 128 GB SSD + 500 GB HDD |
| GPU | QUADRO K2000 2GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP Z440 WORKSTATION V3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z440 WORKSTATION |
| CPU | XEON E5-1620 V3 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 256 SSD |
| GPU | NVIDIA QUADRO K2200 4GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP Z440 WORKSTATION V4
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z440 WORKSTATION |
| CPU | XEON E5-1620 V4 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA QUADRO NVS 310 1GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
HP Z440 WORKSTATION V4
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z440 WORKSTATION |
| CPU | XEON E5-1620 V4 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | NVIDIA QUADRO 2200 4GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP Z640 WORKSTATION
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z640 WORKSTATION |
| CPU | E5-2609 V3 x2 CPU |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | FIREPRO V5900 2GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 17 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 17 G3 |
| CPU | E3-1535M V5 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | QUADRO M4000 4GB |
| DISPLAY | 17.3 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
LENOVO THINKSTATION P310 SFF
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKSTATION P310 |
| CPU | E3-1240 V5 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | QUADRO K620 2GB |
| STATUS | USED |
LENOVO THINKSTATION P410
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKSTATION P410 |
| CPU | E5-1650 V4 4.0 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 512GB SSD |
| GPU | QUADRO NVS 310 (1GB) |
| STATUS | USED |
LENOVO THINKSTATION P410
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKSTATION P410 |
| CPU | E5-1650 V4 4.0 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 512GB SSD |
| GPU | RTX 2060 SUPER (8GB) |
| STATUS | USED |
LENOVO THINKSTATION P510
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | P510 |
| CPU | Xeon E5-1620 V4 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 SSD |
| GPU | NVIDIA QUADRO M2000 4GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |