Showing the single result
Dyqani
MACBOOK PRO 14″ 2021
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 14″ 2021 |
| SCREEN | 14.2″ LIQUID RETINA |
| CPU | APPLE M1 PRO 8 CORE |
| RAM | 16 GB UNIFIED |
| ROM | 512GB SSD |
| GPU | 14 CORE GRAPHIC CARD |
| STATUS | NEW IN BOX |
Showing the single result
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 14″ 2021 |
| SCREEN | 14.2″ LIQUID RETINA |
| CPU | APPLE M1 PRO 8 CORE |
| RAM | 16 GB UNIFIED |
| ROM | 512GB SSD |
| GPU | 14 CORE GRAPHIC CARD |
| STATUS | NEW IN BOX |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari