Showing the single result
Dyqani
iPad Pro 12.9 GEN4 (2020) 512GB
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | IPAD PRO 12.9 (GEN4) |
| RAM | 6 GB |
| DISPLAY | 12.9″ |
| MEMORY | 512GB |
| CAMERA | 12 MP |
| BATTERY | 9720mAh |
| STATUS | NEW |
Showing the single result
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | IPAD PRO 12.9 (GEN4) |
| RAM | 6 GB |
| DISPLAY | 12.9″ |
| MEMORY | 512GB |
| CAMERA | 12 MP |
| BATTERY | 9720mAh |
| STATUS | NEW |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari