Showing all 2 results
Dyqani
DELL PRECISION 7530
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 7530 |
| CPU | Intel Core i9-8950HK |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO P3200 6GB |
| DISPLAY | 15.6″ FULL HD |
| STATUS | USED |
HP ZBOOK 15 G8
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G8 |
| CPU | Intel i9-11950H 5.0 GHz |
| RAM | 64 GB RAM |
| MEMORY | 1TB SSD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO T1200 (4 GB) |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |