Showing all 3 results
Dyqani
DELL LATITUDE E6530
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6530 |
| CPU | Intel i7-3520M 3.6 GHz |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 4000 |
| DISPLAY | 15.6 HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP PROBOOK 650 G2 (NEW BATTERY)
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | PROBOOK 650 G3 |
| SCREEN | 15.6 inch FULLHD |
| CPU | Intel Core i7-6600U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | Intel Shared HD 520 |
| STATUS | USEd |
| BATTERY | NEW |
MACBOOK PRO 2013
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 2013 |
| CPU | Intel Core i7-4850HQ 3.5 GHz |
| RAM | 8GB LPDDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | IRIS PRO 5200 |
| DISPLAY | 15.4″ Retina |
| STATUS | USED |