Showing all 9 results
Dyqani
DELL PRECISION 5510
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 5510 |
| CPU | Intel i7-6820 HQ 3.6 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO M100 (2 GB) |
| DISPLAY | 15.6″ FULLHD |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 850 G6
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 850 G6 |
| CPU | Intel i7-8665U 4.8 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ FULLHD |
| STATUS | USED |
HP Zbook 15 G1
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G1 |
| CPU | i7-4700MQ |
| RAM | 32 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD + 750 GB HDD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA QUADRO K1100M 2GB |
| DISPLAY | 15.6″ INCH FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 15 Studio G4
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G4 |
| CPU | i7-7700HQ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | DH GRAPHICS 630 |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 15 Studio G4
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G4 |
| CPU | i7-7820HQ 3.9 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | QUADRO M1200 4GB |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 15U G5
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15U G5 |
| CPU | Intel Core i7-8650U |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD NVME |
| GRAPHIC CARD | AMD RADEON WX 3100 2GB |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
HP ZBOOK Studio 15 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G4 |
| CPU | i7-6700HQ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512GB SSD |
| GRAPHIC CARD | DH GRAPHICS 530 |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK Studio G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK STUDIO G3 |
| CPU | i7-6820HQ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA M1000M 2GB |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
LENOVO THINKPAD P50s
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD P50 |
| CPU | Intel i7-6600u |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA M500M 2GB |
| SCREEN | 15.” FULLHD |