Showing the single result
Dyqani
DELL LATITUDE 7490
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 7490 |
| SCREEN | 14.1″ FULL HD |
| CPU | i7-8650U 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 512GB SSD |
| GPU | INTEL HD 620 |
| STATUS | USED |
Showing the single result
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 7490 |
| SCREEN | 14.1″ FULL HD |
| CPU | i7-8650U 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 512GB SSD |
| GPU | INTEL HD 620 |
| STATUS | USED |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari