Showing all 4 results
Dyqani
HP AIO 200 G4 (NEW)
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | AIO 200 G4 |
| SCREEN | 21.5″ FHD |
| CPU | Intel Core i5-10210U |
| RAM | 8GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD NVMe |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| STATUS | NEW |
iMac Late 2013
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | iMac LATE 2013 |
| SCREEN | 21.5″ (1920 x 1080) |
| CPU | INTEL i5-4570R 3.2 GHz |
| RAM | 8GB LPDDR3 |
| ROM | 1TB FUSION |
| GPU | IRIS PRO 5200 |
| STATUS | USED |
iMac Late 2013
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | iMac LATE 2013 |
| SCREEN | 21.5″ (1920 x 1080) |
| CPU | INTEL i5-4570R 3.2 GHz |
| RAM | 16GB LPDDR3 |
| ROM | 128 GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | IRIS PRO 5200 |
| STATUS | USED |
IMAC MID 2011
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | IMAC MID 2011 |
| SCREEN | 21.5″ FHD |
| OPERATING SYSTEM | OS CATALINA |
| CPU | Intel Core i5-250S 3.2 GHz |
| RAM | 4GB DDR3 |
| ROM | 500GB FUSION |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 2000 |
| STATUS | USED |