Shfaqur 1–12 nga 19 rezultate
Dyqani
DELL INSPIRON 15-5570
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 15-5570 |
| SCREEN | 15.6″ HD |
| CPU | Intel i5-8250U 3.4 GHz |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
DELL INSPIRON 7586
Në Stok
63990 L| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 7586 |
| SCREEN | 15.6″ TOUCH SCREEN |
| CPU | i5-8265U |
| RAM | 24GB DDR4 |
| ROM | 256GB SSD |
| GPU | INTEL Graphics 620 |
| STATUS | USED |
| GARANCI | 6 MUAJ |
DELL LATITUDE E5540
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E5540 |
| CPU | Intel i5-4310U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E5570 NVIDIA GPU
Në Stok
48690 L| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E5590 |
| CPU | Intel Core i5-6440HQ |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 180 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | AMD RADEON R7 M370 2GB |
| DISPLAY | 15.6″ FUL HD |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E6410
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6410 |
| CPU | INTEL i5-560M 3.2GHz |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| MEMORY | 128GB SSD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E6530
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6530 |
| CPU | Intel i5-3340m |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA NVS 5200M 1GB |
| DISPLAY | 15.6 HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL PRECISION 7730
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 7730 |
| CPU | Intel Core i9-8950HK |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO P4200 8GB |
| DISPLAY | 17.3″ FUL HD |
| STATUS | USED |
FUJITSU LIFEBOOK E782
Në Stok
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | LIFEBOOK E782 |
| CPU | i5-3320U |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | GRAPHICS 4000 |
| DISPLAY | 15.6″ FHD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ELITEBOOK 850 G3
Në Stok
41490 L| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 850 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6200U 6-Gen |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL UHD 620 GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ FULLHD |
| STATUS | USED |
HP ELITEBOOK 850 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 850 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U 3.0 GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD + 500 GB HDD |
| GRAPHIC CARD | INTEL UHD 520 GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ FULLHD |
| STATUS | USED |
HP LAPTOP 15-DY1023
Në Stok
58990 L| BRAND | HP |
| MODEL | LAPTOP 15-DY1023 |
| CPU | INTEL i5-1035G1 |
| RAM | 12 GB DDR4 |
| MEMORY | 240 ssd |
| GRAPHIC CARD | UDH Graphics |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | NEW |
HP Laptop DY-0013
Në Stok
57990 L| BRAND | HP |
| MODEL | DY-0013 |
| CPU | INTEL i5-8265U |
| RAM | 12 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 620 |
| DISPLAY | 15.6″ FHD |
| STATUS | USED |