Showing all 9 results
Dyqani
DELL INSPIRON 15-5570
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 15-5570 |
| SCREEN | 15.6″ HD |
| CPU | Intel i5-8250U 3.4 GHz |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
DELL LATITUDE E5540
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E5540 |
| CPU | Intel i5-4310U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E5570 NVIDIA GPU
Në Stok
48690 L| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E5590 |
| CPU | Intel Core i5-6440HQ |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 180 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | AMD RADEON R7 M370 2GB |
| DISPLAY | 15.6″ FUL HD |
| STATUS | USED |
DELL LATITUDE E6530
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6530 |
| CPU | Intel i5-3340m |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA NVS 5200M 1GB |
| DISPLAY | 15.6 HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
DELL PRECISION 7730
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 7730 |
| CPU | Intel Core i9-8950HK |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | QUADRO P4200 8GB |
| DISPLAY | 17.3″ FUL HD |
| STATUS | USED |
FUJITSU LIFEBOOK E782
Në Stok
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | LIFEBOOK E782 |
| CPU | i5-3320U |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | GRAPHICS 4000 |
| DISPLAY | 15.6″ FHD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ELITEBOOK 850 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 850 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U 3.0 GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD + 500 GB HDD |
| GRAPHIC CARD | INTEL UHD 520 GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ FULLHD |
| STATUS | USED |
HP PROBOOK 650 G2
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | PROBOOK 650 G3 |
| SCREEN | 15.6 inch FULLHD |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | Intel Shared HD 520 |
| STATUS | USED |
STONEBOOK PRO P11C
Në Stok
| BRAND | STONE |
| MODEL | PRO P11C |
| CPU | I5-7200 2.5 GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 620 |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| STATUS | USED |