Showing all 6 results
Dyqani
DELL LATITUDE 5290 2IN1
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5290 2IN1 |
| SCREEN | 12.3″ FULL HD |
| CPU | i5-8350U 3.6 GHz |
| RAM | 8 GB |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
| STATUS | USED |
HP 820 G4 8/128
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 820 G4 |
| CPU | Intel i5-7200u |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel HD Shared 620 |
| DISPLAY | 12.5″ FullHD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
HP ELITEBOOK 820 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 820 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL HD 520 |
| SCREEN | 12.5″ HD |
| STATUS | USED |
HP PRO x2612 G2
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | x2 612 G2 |
| CPU | INTEL i5-7Y57 3.3 GHz |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 615 |
| SCREEN | 12″ TOUCH HD |
| STATUS | USED |
MICROSOFT SURFACE PRO 4
Në Stok
| BRAND | MICROSOFT |
| MODEL | SURFACE PRO 7 |
| SCREEN | 12.3″ 2K TOUCH |
| CPU | i5-6300U 3.0 GHz |
| RAM | 8 GB |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHICS |
| STATUS | USED |
Panasonic Toughbook CF-XZ6
Në Stok
| BRAND | PANASONIC |
| MODEL | Toughbook CF-XZ6 |
| CPU | Intel i5-7300U |
| RAM | 8GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel graphics 620 |
| DISPLAY | 12″ inch 2K TOUCH SCREEN |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |