Showing the single result
Dyqani
DELL LATITUDE E6410
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6410 |
| CPU | INTEL i5-560M 3.2GHz |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| MEMORY | 128GB SSD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | USED |
Showing the single result
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE E6410 |
| CPU | INTEL i5-560M 3.2GHz |
| RAM | 4 GB DDR3 |
| MEMORY | 128GB SSD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | USED |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari