Showing all 5 results
Dyqani
APPLE IMAC 2019 21.5″
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | IMAC AIO 2019 |
| CPU | i3-8100 (3.6 GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| MEMORY | 1TB FUSION |
| GRAPHIC CARD | PRO 555 2GB |
| DISPLAY | 21.5″ Retina 4K |
| STATUS | NEW |
| OPERATING SYSTEM | OS Ventura |
DELL INSPIRON 15-3000
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | INSPIRON 15-3000 |
| SCREEN | 15.6″ |
| CPU | Intel i3-1115G4 |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| ROM | 500 HDD |
| GPU | INTEL GRAPHICS 620 |
LENOVO EDGE 72 TWR
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | EDGE 72 TWR |
| CPU | INTEL i3-2120 3.3 Ghz |
| RAM | 8GB DDR3 |
| ROM | 128 GB SSD |
| GPU | NVS 310 1GB |
| STATUS | USED |
LENOVO IDEACENTRE 3 24ITL6
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | IDEACENTRE 3 24ITL6 |
| SCREEN | 23.8″ FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| CPU | INTEL i3-1115G4 |
| RAM | 8GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| INSIDE | KEYBOARD, MOUSE & WEBCAM |
| STATUS | USED |
POS HDD-280A
Në Stok
| BRAND | POS SYSTEM |
| MODEL | HDD – 280A |
| CPU | Intel i3-2350U 2.3 Ghz |
| RAM | 8GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| OTHER | MONITOR + SMALL PANEL + KEYBOARD + MOUSE |
| DISPLAY | 15.6 INCH TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW |