Showing the single result
Dyqani
ASUS NOTEBOOK X509J
Në Stok
| BRAND | ASUS |
| MODEL | NOTEBOOK X509J |
| CPU | Intel Core i3-1005g1 |
| RAM | 20GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | GFORCE X110 2G |
| DISPLAY | 15.6″ FullHD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
Showing the single result
Në Stok
| BRAND | ASUS |
| MODEL | NOTEBOOK X509J |
| CPU | Intel Core i3-1005g1 |
| RAM | 20GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | GFORCE X110 2G |
| DISPLAY | 15.6″ FullHD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari