Showing the single result
Dyqani
NEPTUNE HX99G MINI PC
Në Stok
| BRAND | NEPTUNE |
| MODEL | HX99G MINI PC |
| CPU | RYZEN 9 6900 HX |
| RAM | 32 GB RAM DDR5 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | AMD RX 6600M (8GB) |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| STATUS | NEW |
Showing the single result
Në Stok
| BRAND | NEPTUNE |
| MODEL | HX99G MINI PC |
| CPU | RYZEN 9 6900 HX |
| RAM | 32 GB RAM DDR5 |
| MEMORY | 1 TB SSD |
| GRAPHIC CARD | AMD RX 6600M (8GB) |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
| STATUS | NEW |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari