Shfaqur 1–12 nga 14 rezultate
Dyqani
HP ELITEBOOK 850 G6
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 850 G6 |
| CPU | Intel i7-8665U 4.8 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ FULLHD |
| STATUS | USED |
HP Z4 G4 WORKSTATION
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z4 G4 WORKSTATION |
| CPU | XEON W-2125 4.5 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 512 GB SSD |
| GPU | QUADRO P2000 (5GB) |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP Z420 WORKSTATION
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z420 WORKSTATION |
| CPU | Xeon E5-1650 |
| RAM | 32 GB DDR3 |
| ROM | 128 GB SSD + 500 GB HDD |
| GPU | QUADRO K2000 2GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP Z440 WORKSTATION V4
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z440 WORKSTATION |
| CPU | XEON E5-1620 V4 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA QUADRO NVS 310 1GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
HP Z440 WORKSTATION V4
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z440 WORKSTATION |
| CPU | XEON E5-1620 V4 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | NVIDIA QUADRO 2200 4GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP Z640 WORKSTATION
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z640 WORKSTATION |
| CPU | E5-2609 V3 x2 CPU |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | FIREPRO V5900 2GB |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP Zbook 15 G1
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G1 |
| CPU | i7-4700MQ |
| RAM | 32 GB DDR3 |
| MEMORY | 128 GB SSD + 750 GB HDD |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA QUADRO K1100M 2GB |
| DISPLAY | 15.6″ INCH FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 15 Studio G4
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G4 |
| CPU | i7-7700HQ |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | DH GRAPHICS 630 |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 15 Studio G4
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15 G4 |
| CPU | i7-7820HQ 3.9 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | QUADRO M1200 4GB |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 15U G5
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 15U G5 |
| CPU | Intel Core i7-8650U |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD NVME |
| GRAPHIC CARD | AMD RADEON WX 3100 2GB |
| DISPLAY | 15.6 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 10 PRO |
HP ZBOOK 17 G3
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 17 G3 |
| CPU | E3-1535M V5 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | QUADRO M4000 4GB |
| DISPLAY | 17.3 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |
HP ZBOOK 17 G6
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 17 G6 |
| CPU | Intel Core i7-9850H 4.6 GHz |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 1TB SSD |
| GRAPHIC CARD | RTX 3000 (6GB) |
| DISPLAY | 17.3 FULL HD |
| OPERATING SYSTEM | WINDOWS 11 PRO |