Showing all 5 results
Dyqani
HP 290 G1 MICROTOWER
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | 290 G1 MICROTOWER |
| CPU | Intel i7-7100 3.9 GHz |
| RAM | 12 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD + 500 GB HDD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 630 |
| STATUS | USED |
HP LAPTOP 15-DY1023
Në Stok
58990 L| BRAND | HP |
| MODEL | LAPTOP 15-DY1023 |
| CPU | INTEL i5-1035G1 |
| RAM | 12 GB DDR4 |
| MEMORY | 240 ssd |
| GRAPHIC CARD | UDH Graphics |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | NEW |
HP Laptop DY-0013
Në Stok
57990 L| BRAND | HP |
| MODEL | DY-0013 |
| CPU | INTEL i5-8265U |
| RAM | 12 GB DDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS 620 |
| DISPLAY | 15.6″ FHD |
| STATUS | USED |
HP PAVILION ENVY x360
Në Stok
51990 L| BRAND | HP |
| MODEL | ENVY x360 |
| CPU | INTEL i7-7500 |
| RAM | 12 GB DDR4 |
| MEMORY | 250 GB EVO |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 15.6″ TOUCH |
| STATUS | USED |
HP VICTUS 15-FA0031
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | VICTUS 15-FA0031 |
| CPU | INTEL i5-12450H |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD NVME |
| GRAPHIC CARD | GTX 1650 4GB |
| DISPLAY | 15.6″ HD |
| STATUS | NEW |