Showing all 12 results
Dyqani
APPLE IMAC 2019 21.5″
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | IMAC AIO 2019 |
| CPU | i3-8100 (3.6 GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| MEMORY | 1TB FUSION |
| GRAPHIC CARD | PRO 555 2GB |
| DISPLAY | 21.5″ Retina 4K |
| STATUS | NEW |
| OPERATING SYSTEM | OS Ventura |
APPLE MACMINI
Në Stok
19990 L| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACMINI 6.1 |
| CPU | Intel i5-3210 |
| RAM | 8GB DDR3 |
| MEMORY | 500 GB HDD |
| STATUS | USED |
APPLE MACMINI LATE 2012
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACMINI LATE 2012 |
| CPU | Intel i7-3615 QM |
| RAM | 8GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD |
| GPU | INTEL GRAPHIS 4000 |
| STATUS | USED |
IMAC 22 INCH LATE 2015
Në Stok
59990 L| BRAND | APPLE |
| MODEL | IMAC 22 INCH |
| SCREEN | 22″ RETINA |
| OPERATING SYSTEM | macOS |
| CPU | Intel Core i5-5575R |
| RAM | 8GB DDR3 |
| ROM | 250 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel Iris Pro 6200 |
| STATUS | USED |
IMAC 24 M1
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | iMac 24 M1 |
| SCREEN | 24″ 4.5K RETINA |
| CPU | M1 CHIP – 8 CORE |
| RAM | 8 GB |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | 7 CORE GPU |
| STATUS | NEW |
IMAC MID 2017
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MID 2017 |
| SCREEN | 21.5″ RETINA 4K |
| OPERATING SYSTEM | OS BIGSUR |
| CPU | Intel Core i5-7400 3.5GHz |
| RAM | 8GB LPDDR3 |
| ROM | 256 GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | RADEON PRO 555 2 GB |
| STATUS | USED |
iPad Pro 12.9 GEN4 (2020) 512GB
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | IPAD PRO 12.9 (GEN4) |
| RAM | 6 GB |
| DISPLAY | 12.9″ |
| MEMORY | 512GB |
| CAMERA | 12 MP |
| BATTERY | 9720mAh |
| STATUS | NEW |
iPad Pro 12.9 GEN6
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | IPAD PRO 12.9 (GEN6) |
| RAM | 8 GB |
| DISPLAY | 12.9″ 120 Ghz |
| MEMORY | 128GB |
| CAMERA | 12 MP |
| BATTERY | 10758mAh |
| STATUS | NEW |
MACBOOK PRO 13 M2
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 13 M2 |
| CPU | M2 Chip |
| RAM | 8 GB LPDDR4 |
| MEMORY | 256 GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | 10 Core GPU |
| DISPLAY | 13.3 |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2012
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 2012 |
| CPU | Intel Core i7-3615QM |
| RAM | 8GB DDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | GT 650M 512MB |
| DISPLAY | 15.4″ LED SCREEN |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2013
Në Stok
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO 2013 |
| CPU | Intel Core i7-4850HQ 3.5 GHz |
| RAM | 8GB LPDDR3 |
| MEMORY | 256 GB SSD APPLE |
| GRAPHIC CARD | IRIS PRO 5200 |
| DISPLAY | 15.4″ Retina |
| STATUS | USED |
MACBOOK PRO 2015
Në Stok
40990 L| BRAND | MACBOOK |
| MODEL | PRO 2015 |
| CPU | DUAL CORE i5 |
| RAM | 8 GB RAM |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel Iris Graphics 6100 |
| DISPLAY | 13.” Retina Screen |
| STATUS | USED |