Shfaqur 1–12 nga 498 rezultate
FILTRO SIPAS ÇMIMIT
Proçesori
Dyqani
Shiko Shportën “HP 230 WIRELESS MOUSE AND KEYBOARD” has been added to your cart.
A4 Tech FG30 WHITE NANO WIRELESS
Në Stok
1990 L| Brand | A4tech |
| Connectivity Technology | USB |
| Highlights | Wireless, Ergonomic |
| Motion Detection Technology | Optical |
| Sherry | A4 TECH FG30 BLACK |
A4TECH HU-9 USB Headset
Në Stok
| BRAND | A4TECH |
| MODEL |
HU-9 USB Headset
|
| CONNECTION | USB |
| CABLE LENGTH | 130 cm |
| MICROPHONE | YES |
| COLOR | BLACK& RED |
| STATUS | NEW |
ACER B247Y
Në Stok
| BRAND | ACER |
| MODEL | B247Y |
| DISPLAY | 24″ IPS |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 FULL HD |
| REFRESH RATE | 60 Hz (4 ms) |
| INTERFACE | HDMI & DP & VGA |
| STATUS | NEW |
ACER EXTENSA 15
Në Stok
| BRAND | ACER |
| MODEL | EXTENSA 15 4.4 Ghz |
| CPU | Intel Core i5-1235U |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| ROM | 256GB SSD NVMe |
| GPU | INTEL UHD GRAPHICS |
| SCREEN | 15.6″ FULLHD |
| STATUS | NEW |
AMD GAMING
Në Stok
| BRAND | AMD |
| MODEL | GAMING PC |
| CPU | RYZEN 9 5950X (16 CORE) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 1TB SSD (SAMSUNG 870QVO) |
| GRAPHIC CARD | RTX 3090 (24GB GDDR6X) |
| STATUS | NEW |
AMD GAMING (BUILT PC)
Në Stok
| BRAND | AMD GAMING |
| MODEL | GAMING PC BUILD |
| CPU | RYZEN 9 5950X |
| RAM | 32GB DDR4 |
| ROM | 1 TB SSD |
| GPU | RTX 3090 24 GB |
| STATUS | NEW |
AMD GAMING (new)
Në Stok
| BRAND | AMD |
| MODEL | GAMING PC |
| CPU | RYZEN 5 5500 |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 1TB SSD |
| GRAPHIC CARD | RTX 2060 8GB |
| STATUS | NEW |
AMD GAMING (RYZEN 9)
Në Stok
| BRAND | AMD |
| MODEL | GAMING PC |
| CPU | RYZEN 9 5950X |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 1TB SSD |
| GRAPHIC CARD | RTX 2060 SUPER 8GB |
| RGB CASE | 850W PSU |
| STATUS | NEW |
AMD RADEON RX550
Në Stok
23490 L| BRAND | AMD |
| MODEL | RADEON RX 550 |
| MEMORY SIZE | 4GB |
| MEMORY TYPE | GDDR5 |
| MEMORY CLOCK | 1500 MHz |
| BUS WIDTH | 128 bit |
| CORES | 512 |
| STATUS | NEW |
AMD RYZEN 5 3600X
Available on backorder
33000 L| BRAND | AMD |
| MODEL | RYZEN 5 3600X |
| YEAR | 2019 |
| CORES | 6 |
| THREADS | 12 |
| CACHE | 32 MB |
| BASE FREQUENCY | 3.8 GHz |
| TURBO FREQUENCY | 4.4 GHz |
| STATUS | NEW |
AMD RYZEN 7 BUILD TOWER
Në Stok
59990 L| BRAND | PC |
| MODEL | GAMING |
| CPU | RYZEN 7 1700 OCTA CORE |
| RAM | 16GB DDR4 |
| MEMORY | 240 GB SSD |
| GPU | Nvidia Quadro NVS 310 512MB |
| STATUS | USED |
AMD RYZEN 9 3900X
Available on backorder
| BRAND | AMD |
| MODEL | RYZEN 9 3900X |
| YEAR | 2019 |
| CORES | 12 |
| THREADS | 24 |
| CACHE | 64 MB |
| BASE FREQUENCY | 3.8 GHz |
| TURBO FREQUENCY | 4.6 GHz |
| STATUS | NEW |